قوانین و مقررات

روش های سفارش و پرداخت

روش های سفارش و پرداخت

نحوه سفارش محصولات از طریق سایت بصورت آنلاین می باشد

 روش پرداخت بصورت آنلاین و پذیرش از طریق کلیه کارتهای متصل به شبکه شتاب از طریق سیستم پرداخت آنلاین بانک ملت می باشد در صورت تمایل به پرداخت وجه بصورت کارت به کارت می توانید وجه فاکتور را بصورت کارت به کارت از طریق شماره کارت ۲۸۱۸ ۲۹۵۳ ۳۳۷۹ ۶۱۰۴ بانک ملت بنام سعید رضا بلالی پرداخت نمایید و در بخش تماس با ما شماره فیش پرداختی را اعلام نمایید .

 

پست پیشتاز

بسته نرم افزار بناساز از طریق پست پیشتاز  به آدرسی که در فرم سفارش کالا درج نموده اید به تمام نقاط ایران ارسال خواهد شد ، هزینه پست رایگان میباشد.

 

نحوه ثبت سفارش کالا

پس از تکمیل فرم سفارش کالا و انجام عملیات بانکی ، کد پیگیری به همراه مشخصات درخواست کننده به ایمیل متفاضی و همچنین ایمیل بناسار info@banasoft.ir ارسال میگردد – سفارش دهنده گان میتواند از طریق شماره تماس ۰۹۱۰۲۲۰۵۵۲۴ سفارش خود را پیگیری نمایند.

 

نحوه محاسبه مالیات بر ارزش افزوده

کلیه کالا یا خدمت در این سایت مشمول مالیات نمی باشد در این سایت هیچگونه مالیات بر ارزش افزوده ای بر روی فاکتور درج نمی شود .

قانون ثبت نام در سایت

برای تهیه نرم افزار بناساز پس از مطالعه کامل کاربرد و کارایی نرم افزار از بخش معرفی برنامه و اگاهی کامل از برنامه ، به بخش سفارشات مراجعه و درخواست خود را ثبت نموده و در پایان نسبت به انجام عملیات بانکی اقدام نمایید.